Autor Subiect: trasee de trail  (Citit de 46 ori)

PaulS

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
  • Sport: Atletism
trasee de trail
« : Martie 16, 2018, 07:53:34 p.m. »
Salutare, ce trasee de trail cunoasteti  prin apropiere de Bacau? Le stiu pe ale de la Trebes si Valea Budului dar ma interseaza daca mai sunt si altele. Multumesc

vimp

• Run for fun
  • Administrator
  • Newbie
  • Mesaje postate: 24
    • Vezi Profilul
    • Cate ceva despre
  • Sport: Trail Running, MTB
Re: trasee de trail
« Răspuns #1 : Martie 18, 2018, 10:26:30 a.m. »
Salut Paul, avem pe FB un grup "Runscape" (https://www.facebook.com/groups/1259779377432057/), am mai pus acolo, la albume, 3 trasee, din pacate nu am mai completat de ceva vreme. Eu alerg pe dealurile de la Magura/Luizi. Am mai multe trasee, de diverse distante si diferente de nivel. O sa aduc si aici sa postez, in limita in care timpul imi va permite.
Spre deosebire de traseele de la Trebes si Valea Budului, traseele de aici sunt mai grele si mai bune pentru antrenament de anduranta. Cand vine vremea buna, daca reusesc sa ma antrenez suficient chiar vreaau intr-un WE sa organizez un trail maraton.

PaulS

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
  • Sport: Atletism
« Răspuns #2 : Martie 24, 2018, 03:48:38 p.m. »
am fost si pe la Magura, pe dealul mare, ala e bun traseul te forteaza la efort. Am dat add pe facebook la grup, vorbim mai multe acolo.

test

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
  • Sport: Trail Run
« Răspuns #3 : Aprilie 05, 2018, 12:17:55 p.m. »
Eu ma gandesc si la ceva marcaje, ar fi fain. Asta, desigur, in functie de mumarul de utilizatori :)